Biz Kimiz?

Bodrum Temizlik

Bodrum’da faaliyet gösteren firmamız tecrübesi ile son teknolojik makinelerin gücünü birleştirip etkin bir temizlik yapma amacıyla kurulmuştur. Bunun sonucunda hijyene ve detaylı temizliğe önem vererek farkını göstermiştir.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan “Temizlik Bodrum”, siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendine prensip edinmiş uzman bir işletmedir. Bunları yaparken teknolojiyi yakından takip ediyor ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik hizmetler sunuyoruz.

“Temizlik Bodrum” çalışanları olarak hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun farkındayız. Bunun için de işimizi ciddiyetle yapıyor, müşterilerimize değer veriyor ve saygı duyuyoruz.

Vizyon

Kurulduğumuz zamandan beri sınırsız müşteri memnuniyeti ilkemizden taviz vermeden hizmetlerimizde standartlara uygunluğu gerçekleştirmek hedefimizdir.

Misyon

Müşterilerimize maksimum fayda sağlamak için, çalışkan ve tecrübeli kadromuzla en iyi temizlik ve hijyen hizmeti sunmak.